پیدا شدن جسد یکی ازخدمه لندیگ کرافت خوارزم

0
21
تصویر لندینگ کرافت خوارزم

پیدا شدن جسد یکی ازخدمه لندیگ کرافت خوارزم

بندر شهید رجایی

تلاش بی‌وقفه تیم های امداد و نجات برای یافتن ۶ سرنشینن دیگر
معاون دریایی بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: پیکر بی‌جان یک نفر از خدمه لندیگ کرافت واژگون شده خوارزم پیدا شد و تلاش برای یافتن دیگر مفقودین ادامه دارد.
به گزارش سایت کشتی‌داران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، اسماعیل مکی‌زاده  با بیان اینکه از لحظات آغازین پیدا شدن شناور واژگون شده خوارزم تلاش برای یافتن ۷ سرنشین آغاز شد، اظهار داشت: پس از تلاش ۷۲ ساعته جسد یک تن از خدمه شناور خوارزم پیدا و جهت شناسایی و تحویل دستگاه‌های ذیربط شد؛ تلاش برای یافتن دیگر خدمه مفقود شده این شناور ادامه دارد و تاکنون نقاطی که احتمال وجود مفقودین وجود داشت مورد جستجو قرار گرفت.
وی گفت: تقسیم‌بندی مناطقی که احتمال می‌رفت جریان آب، افراد را به آن سمت سوق دهد سبب شد تا هر گروه مسئولیت پایش یک حوزه را داشته باشد، این امر ضمن جلوگیری از اتلاف وقت، دقت تیم‌های اعزامی را نسبت به حوزه تعیین شده بیشتر می کند.
گفتنی است، شناور خوارزم ۵ دی ماه مقارن ساعت ۱۹ بندر شناص عمان را به مقصد بندرعباس ترک کرده بود که در میانه راه و در جنوب شرق جزیره لارک به دلایلی که درحال بررسی است واژگون و ۷ نفر از خدمه این شناور با ملیت‌های ایرانی و یک نفر تبعه کشور هندوستان مفقود شده بودند.
انتهای‌پیام/

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید