صنعت دریایی ایران با وجود تحریم فعال است

0
24

به گزارش سایت کشتی‌داران به نقل از گسترش نیوز،  اقدام خصمانه دولت قانون شکن امریکا در تحریم مدیرعامل شرکت کشتیرانی که وظیفه انتقال کالاهای اساسی و مایحتاج مورد نیاز مردم به کشور را عهده دار است، بار دیگر حقد و کینه استکبار نسبت به ملت قهرمان ایران را به روشنی به نمایش گذاشت.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در پی تحریم مدیرعامل شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از سوی امریکا گفت: با وجود تحریم‌های سنگین و بی‌سابقه آمریکا، صنعت حمل‌ونقل دریایی ایران با تلاش دریانوردان و دریائیان کشورمان همچنان پویا و سرزنده است.

دولت ترامپ در آخرین هفته از حضور در کاخ سفید شخصیت‌های جدیدی از مسولان ایرانی را مورد تحریم قرار داد که مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از جمله این افراد بود.

پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی امروز به نقل از مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی نوشت: اقدام خصمانه دولت قانون شکن امریکا در تحریم مدیرعامل شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران که وظیفه انتقال کالاهای اساسی و مایحتاج مورد نیاز مردم به کشور را عهده دار است، بار دیگر حقد و کینه استکبار نسبت به ملت قهرمان ایران را به روشنی به نمایش گذاشت.

محمد راستاد اضافه کرده است: تحریم این مقام و سایر مدیران متخصص و تلاشگر حوزه حمل‌ونقل دریایی نشان داد با وجود تحریم‌های سنگین و بی‌سابقه امریکا صنعت حمل‌ونقل دریایی ایران با تلاش دریانوردان و دریائیان کشورمان همچنان پویا و سرزنده است.

وی آورده است: توفیق و سربلندی همه تلاشگران صنعت حمل‌ونقل دریایی را در ادامه این مسئولیت خطیر، از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌کنیم.

انتهای پیام/

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید