بهترین رستوران‌های بوشهر؛ از قلیه ماهی تا حلوای بوشهری

0
349
رستوران میداف

بوشهر یکی از بزرگترین و زیباترین شهرهای ساحلی جنوب ایران است ؛که هر ساله میزبان مسافران زیادی است. یکی از بخش‌های هیجان‌انگیز در هر سفری، امتحان کردن خوراک های محلی و طعم‌های تازه است. دوست داری بدونی تو بوشهر کجا بری و یه تست غذای خوب داشته باشی!. بهتره که 5 دقیقه وقت بگذاری و این مقاله را بخونی.
خوبی این شهر برای توریست ها این است که خوشبختانه در بوشهر مجبور نیستید هر روز غذای تکراری بخورید، زیرا انواع غذاهای محلی را در رستوران‌های با کیفیت خوب پیدا می‌کنید. البته که برای تنوع می‌توانید به غذای بین‌المللی و فست فود هم فکر کنید. چند کافه هم برای تجدید قوا میان گردش در شهر و بازدید و خرید بشناسید.غذاهای بوشهر

رستوران میداف

میداف رستورانی است در سه طبقه که یک طبقه‌ی آن کافی شاپ است و دو طبقه‌ی دیگر شامل غذای سنتی و کلاسیک است. انواع غذاهای دریایی و محلی را می‌توانید در میداف میل کنید.

میگو سوخاری، میگو باربیکیو، قلیه ماهی، دال عدس، ماهی شوریده و چند مدل کباب از بهترین‌های میداف هستند که البته میگو سوخاری جایگاه خودش را دارد. مشتریان میداف از برخورد خوب کارکنان راضی هستند.

بالاترین طبقه‌ی رستوران چشم‌انداز زیبایی دارد که لذت غذاخوردن را دوچندان می‌کند. چه چیزی هیجان‌انگیزتر از طعم عالی میگو و منظره‌ی آب‌های خلیج فارس؟ بعد از یک غذای جنوبی خوشمزه راهی کافی‌شاپ میداف شوید و با یک نوشیدنی خوش‌طعم از خودتان پذیرایی کنید.

نشانی: بوشهر، مسیر ساحلی جفره

رستوران میداف

رستوران قوام

رستوران قوام
نشانی: بوشهر، خیابان خلیج فارس، بوستان قوام

تلفن: ۰۷۷۳۳۳۳۱۲۷۵

رستوران قوام رقیب قدرتمندی برای میداف است. در قوام خوراکی‌های خوش‌رنگ و خوش‌مزه سرو می‌شود که در سفر به بوشهر جزو خاطرات شما خواهد شد. قلیه ماهی و ماهی شکم پر را از دست ندهید. در میز اردور قوام هم حلوای بوشهری پیدا می‌کنید.

اما از غذاهای لذیذ قوام که بگذریم، جالب است بدانید محل رستوران قدیم‌ترها آب‌انبار قوام بوده است. این بنا قدمتی۱۵۰ ساله دارد. رستوران قوام با ساحل فاصله‌ی چندانی ندارد و حال و هوای آن سنتی و باصفا است.

سفره خانه شونشین

نشانی: بوشهر، خیابان نواب، خیابان دشتستان

تلفن: ۰۷۷۳۳۳۲۲۸۱۸

شونشین رستورانی است سنتی با چیدمان سنتی که کاملا حال و هوای بوشهر را دارد.

 

رستوران سنتی خاتم

نشانی: بوشهر، کمربندی خلیج‌فارس، بعد از تقاطع ولیعصر

خاتم در مرکز شهر قرار ندارد، اما یک رستوران با چیدمان سنتی و غذاهای ایرانی همیشه طرفدار دارد.

رستوران خاتم

رستوران ایتالیایی گاندو

رستوران ایتالیایی گاندو

نشانی: بوشهر، میدان مطهری، خیابان باغ زهرا، کنار مجتمع تجاری زیتون

تلفن: ۰۷۷۳۳۵۴۱۶۱۳

بریانی پل خواجو

نشانی: بوشهر، خیابان ساحلی، کوی شغاب

تلفن: ۰۷۷۳۳۴۴۶۴۷۴

بریانی پل خواجو بوشهر

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید